• Листопад

    26

    2019
  • 1106
Види і область застосування герметиків

Види і область застосування герметиків

Герметиком називається спеціальне в’язке речовина на основі полімерів, яке призначене для заповнення пустот і зазорів, герметизації і гідроізоляції. У процесі ремонту в даному засобі постійно виникає потреба. З їх допомогою майстер може склеїти деталі, герметизувати тріщини, скріпити конструкцію, навіть якщо вона цегляна.

Класифікація герметиків

В основі даного продукту лежить комплекс полімерів. Саме за цим компонентом їх можна поділити на:

Акрилові. Для малорухомих або нерухомих конструкцій використовується саме цей варіант герметизації. Обробити шви і різного роду порожнечі, щілини можна надійно і досить швидко. Чималою перевагою є невисока вартість, легкість застосування та пожежна безпека.

Поліуретанові. Використовуються для склеювання виробів – метал, дерево, пластик, кераміка. Стійкий до корозії і вологи. Досить швидко твердне після нанесення на поверхню. Мінусом можна назвати: дорожнеча і вміст речовин, шкідливих для здоров’я.

Силіконові. Зроблені на основі каучуку, такі герметики досить універсальні в застосуванні. Ними можна закласти шви у ванній і віконної конструкції, герметизація швів в побутовій техніці, воздуховодах і водопровідних мережах. Плюсом такого засобу є його еластичність, вологостійкість, температурна стійкість в широкому діапазоні. Випускаються у величезній кольоровій палітрі.

Бутилові. В основному використовується у виробництві склопакетів. Адгезивність до скла, алюмінію, оцинкованої стали.

Стійкі до ультрафіолету, паронепроникні. Гарною характеристикою є відсутність шкідливих речовин. Мінус – втрата сполучних якостей при низьких температурах і єдиний чорний колір виконання.

Бітумні. Активно використовуються для герметизації швів в покрівельній справі, трубопроводі, фундаментах. Добре переносять низькі температури, поєднувані з різними матеріалами: дерево, метал, пластик, бетон і т.д. Недоліки: чорний колір, погана реакція на високі температури, від яких вони розм’якшуються.

Сфери застосування герметиків

Найпоширенішим призначенням даного засобу є будівництво і його прояви. Головним завданням будь-якого герметика є запобігання потрапляння повітря, води та інших проявів навколишнього середовища в проміжки простору, де їм не місце. Якісний герметик обов’язково повинен забезпечувати:

– Створення бар’єру для запобігання руйнування конструкції. Цей ефект досягається завдяки прилипанню речовини до стінок.

– Найбільш якісне заповнення порожнього простору між двома і більше підкладками.

– Максимально довгий термін збереження властивостей герметизації незалежно від погодних умов і температурних перепадів.

Важлива для покупців також і можливість декорування простору за допомогою герметика.

Мало того, що він повинен виконувати основні функції, бажано, щоб він ще й відповідав колірній гамі, в якій виконаний інтер’єр. Варто відзначити, що нинішній вибір герметиків представлений в досить широкій колірній гамі: білий, чорний, цегляні відтінки, сірий.

Якщо ви не можете визначитися, який герметик вам потрібен, на сайті компанії Вівал досвідчені консультанти допоможуть вам підібрати правильний герметик під ваш тип покриття. Ви можете купити герметик з необхідною основою для будівництва на нашому сайті. Також вам може знадобитися пістолет під герметик для більш зручного і якісного нанесення герметика на поверхню.

 

© Copyright 2007