• Лютий

    28

    2020
  • 1059
Fortelock: оригінальне зйомне покриття для підлоги

Fortelock: оригінальне зйомне покриття для підлоги

Зйомне покриття для підлоги Fortelock – це функціональна мобільна підлога для потреб великих підприємств, офісних і виробничих приміщень. Відмінні характеристики міцності в ньому поєднуються з візуальної привабливістю.

Особливості експлуатації

Принцип укладання такого покриття гранично простий. Із завданням можна впоратися власними силами, не залучаючи найманої праці. Це значно економить бюджет. Навіть спеціальні пристосування і інструментарій не будуть потрібні.

При укладанні можна скористатися різною геометрією малюнка, розширивши простір в потрібному напрямку. Фіксація між плитками-панелями здійснюється за допомогою надійних і непомітних молдингів. Вони скріплюють частини мобільної підлоги, забезпечуючи головну перевагу такого покриття – багаторазовість використання. З одного боку, фіксація надійна і не схильна до переміщень в процесі експлуатації. А з іншого – зберігається можливість швидкого розбору для переміщення на новий об’єкт і його укладання за новою схемою в залежності від потреб іншого приміщення.

Ще однією перевагою є можливість застосування на різноманітних типах поверхонь:

застарілу плитку або інший вид декоративного покриття мобільні підлоги приховують від сторонніх очей, забезпечуючи привабливість поверхні і підвищуючи естетичність всього приміщення;

бетонні підлоги – таке покриття убезпечить від передчасного зносу, стирання і забруднення, а також потрапляння небажаної вологи і навіть хімікатів.

Таким чином, покриття для підлоги зйомного типу Fortelock – практична багатофункціональна підлога, який виділяє універсальність використання як для житлових, так і для комерційних цілей.

Характеристики

Існує кілька різновидів мобільної підлоги Fortelock. Однотонні за кольором легко з’єднуються і швидко укладаються через відсутність необхідності комбінування малюнка. А з наявністю зображень підкреслюють ексклюзивність дизайну приміщення, можуть стати і родзинкою декору. Такі малюнки дозволяють змінювати стиль приміщення згідно дизайну бренду, не вимагаючи додаткової закупівлі інших підлогових покриттів. Для цього всього лише потрібно розібрати і зібрати за новою схемою наявні ПВХ плити.

Популярність систем мобільних підлог детермінована декількома факторами:

універсальністю застосування;

стійкістю до агресивних речовин, рідин, механічних пошкоджень, тиску і перекосів;

легкістю ремонту при наявності відколів за допомогою тих же ПВХ плит;

відсутності супутніх експлуатаційних витрат (очищення проводиться як для звичайного підлогового покриття);

можливість багаторазового використання;

укладка і з’їм виробляються без залучення найманої робочої сили;

доступність вартості.

Дотримуючись мінімальні вимоги по експлуатації мобільного покриття, їм можна буде користуватися практично нескінченне число разів.

Застосування

Підлогове покриття мобільного типу Fortelock використовується повсюдно як для офісних приміщень і виставкових залів, так і для підприємств, СТО, складів, автостоянок, спортивних комплексів.

Одними з найяскравіших прикладів використання мобільних ПВХ підлог є:

завод з кондиціонування повітря DencoHappel;

виробничі приміщення і автосалони німецького бренду BMW.

Високоестетичні, міцні і універсальні по застосуванню багаторазового використання підлоги – прекрасна альтернатива для орендованих приміщень. Власники будівель, таким чином, можуть швидко змінювати зовнішній вигляд, підлаштовуючи декор під свої потреби, проводячи швидко ремонтні роботи.

© Copyright 2007