О НАС

Група компаній VIVAL зарекомендувала себе надійним і стабільним партнером – постачальником спеціальних будівельних матеріалів і технічних рішень для нового будівництва, ремонту бетонних конструкцій, цивільного, комерційного, промислового будівництва під торговою маркою VIVAL, і не тільки.

Зарекомендовані матеріали

Промислові підлоги, комплексна гідроізоляція від підлоги до даху, ремонт і захист бетонних конструкцій, герметизація швів.

Професійні стандарти роботи

Гнучкий підхід, якнайшвидша реакція на запити, технічна підтримка, якісний сервіс для наших партнерів.

Бездоганна репутація

Ми вже більше 10 років дорожимо своїм становищем на ринку України, і саме це відзначають і поважають наші партнери.

ЧОМУ VIVAL?

років на ринку

реалізований проект

досвідчених професіоналів

НАШІ ОБ'ЄКТИ

Нижче представлені деякі з наших об’єктів. Ми надаємо повну технічну консультацію по правильному і економічно обгрунтованому підбору матеріалів провідних світових виробників і супроводжуємо Вас в процесі виконання робіт з метою виконання технології робіт і досягнення якісного результату. Ми не теоретики, а практики. Ми не займаємося продажем матеріалу, ми займаємося його успішним впровадженням і технічним супроводом.

ПІДРЯДНИКАМ

Для будівельних компаній ми пропонуємо індивідуальні умови співпраці на основі партнерства. Ми супроводжуємо Вас на всіх етапах робіт від підготовки технічного рішення і участі в тендері до здачі об’єкта. Ми сприяємо розвитку Вашого бізнесу, забезпечуючи надійні і оперативні рішення в різних областях будівельної індустрії. Ми пишаємося досягненнями своїх клієнтів і завжди раді бачити Вас в рядах партнерів.

ЗАМОВНИКАМ

Нашим замовникам ми пропонуємо комплексні рішення навіть самих складних будівельних завдань, які часом просто не під силу нашим конкурентам. Наші пропозиції грунтуються на багаторічному досвіді та професійної компетенції наших співробітників, а також тісній співпраці з розробниками наших технологій. Фахівці нашої компанії аналізують специфіку об’єкта та існуючі можливості його проектування, будівництва або реконструкції. Виходячи з цього, ми пропонуємо проект, який відповідає висунутим вимогам замовника.

ПРОЕКТУВАЛЬНИКАМ

Проектним організаціям ми надаємо консультації та технічні рішення проектів, засновані на досвіді висококваліфікованих фахівців нашої компанії, а також на тісній співпраці з розробниками наших технологій. Ми розробляємо і пропонуємо сертифіковану продукцію і перевірені технології, підтверджені досвідом і репутацією нашої компанії.

 • «Група компаній VIVAL визначена як основний постачальник покрівельної гідроізоляційної мембрани і комплектуючих до неї. У період з 2012 по 2016 були виконані поставки понад 40 000 кв.м. гідроізоляційної мембрани, матеріал відповідає заявленим характеристикам, поставки виконані у встановлені терміни. Група компаній VIVAL зарекомендувала себе як надійний постачальник, який здатний своєчасно і технічно грамотно вирішити будь-які поставлені перед ним завдання»

  А.І. Калита
  Зам. директора з капітального будівництва ТОВ ``Єристівський ГЗК``
 • «Компанія ТОВ ВІВАЛБУД (м. Київ) для об'єкта будівництва заводу з переробки насіння сільськогосподарських культур на території Почуйковской сільської Ради Попільнянського району Житомирської області визначена як основний постачальник матеріалів для промислових підлог. У період 2016-2017 років були виконані роботи з укладання більше 36 000 кв.м. промислової бетонної підлоги із застосуванням топпінгу VIVALTOP DST EXTREME, профілю для деформаційних швів в підлогах VIVALJOINT, літієвого зміцнюючого просочення ULTRALIT HARD PREMIUM. Матеріали відповідають заявленим характеристикам, що підтверджено необхідними сертифікатами та протоколами випробувань, поставки виконані у встановлені терміни. За час спільної діяльності співробітники даної організації зарекомендували себе як надійні постачальники, які здатні своєчасно та технічно грамотно вирішити будь-які поставлені перед ними завдання.»

  Глушко М.М.
  Директор ТОВ ``Сервіс Констракшн``
 • «Компанія ТОВ Елітбетон (м. Харків) протягом 2016-2017 років для своїх об'єктів застосовує топпінг для промислових підлог VIVALTOP DST EXTREME. Хочемо зазначити ті властивості продукту, завдяки яким ми зупинилися саме на даному продукті для наших об'єктів: ідеальна фракційна крива наповнювача, добавки мікрокремнезема для поліпшення характеристик, прекрасна пластичність при затирці, може бути затертий до глянцевого стану. За час спільної діяльності співробітники даної організації зарекомендували себе як надійні постачальники, які здатні своєчасно та технічно грамотно вирішити будь-які поставлені перед ними завдання.»

  Свідло В.В.
  Директор ТОВ ``Елітбетон``
 • «Компанія ТОВ Дах Інновація (м. Київ) у 2017 році почала застосовувати ПВХ гідроізоляційну покрівельну мембрану DANOPOL HS (Іспанія) на своїх об'єктах. Виконавши понад 4 000 кв.м. покрівельних гідроізоляційних робіт даної мембраною, можемо заявити, що вона відрізняється високою якістю, легкістю пайки і ідеальними для роботи розмірами рулонів.»

  Шуліка А.В.
  Директор ТОВ ``Дах Інновація``

НАШІ КЛІЄНТИ

© Copyright 2007