• Грудень

  18

  2019
 • 66
Переваги поліуретанових герметиків

Переваги поліуретанових герметиків

 • Поліуретанові герметики VIVALFLEX

  З постійним зростанням будівництва в наші дні роль ізоляції і герметизації швів приміщень має велике значення. Будівельні герметики здатні захистити конструкцію від проникнення вологи, холоду і поширення плісняви по усьому приміщенню.

  Виділяють такі типи герметиків:

  акрилові;
  поліуретанові;
  тиоколові;
  силіконові;
  бітумні.

  Кожен з герметиків має свої унікальні властивості, проте самим універсальним і практичним матеріалом є поліуретановий герметик. Завдяки його складу, він може виступати в ролі клею або герметика для таких матеріалів як пластик, дерево, метал, кераміка, цегла, і навіть бетон. У основі поліуретанового герметика еластичний одно- або двокомпонентний поліуретан. Поліуретановим герметиком закладають деформаційні і міжпанельні шви, відмінно герметизують стики колод, з’єднання покрівлі, склопакети.

  З переваг цього типу герметика варто виділити такі:

  він екологічно безпечний, не виділяє в повітря шкідливих речовин;
  висока еластичність і хороша адгезія до металу, кераміки, бетону, цеглини і пластмаси. При цьому має високу самоадгезію (тобто прилипає сам до себе);
  вологостійкий;
  досить швидке затвердіння і практично повністю відсутня усадка;
  на відміну від інших герметиків, поліуретановий герметик має високу забарвлюваність, тобто можна його забарвлювати навіть фарбами на водній основі;
  стійкий до сонячних променів і лютих морозів.

  Група компаній “Вівал” представляє поліуретанові герметики під торговою маркою VivalFlex (ВівалФлекс), що виробляються на високотехнологічному заводі у Франції:

  Поліуретановий однокомпонентний низькомодульний герметик VivalFlex PU25 для професійного застосування, застосовується у будівництві для герметизації, ізоляції, ущільнення внутрішніх і зовнішніх термошвів, щілин, стиків, з’єднань, що піддаються багатократним деформаціям, переміщенням, розтягуванням, стисканням, вигинам і зрушенням в широкому діапазоні температур;
  Поліуретановий однокомпонентний високомодульний клей-герметик VivalFlex PU40 для професійного застосування застосовується у будівництві для герметизації, ізоляції, ущільнення внутрішніх і зовнішніх компенсаційних швів, щілин, стиків, вузлів з’єднань, схильних до механічних дій, температурних розширень, вібрації і деформації;
  Поліуретановий двокомпонентний високомодульний поліуретановий герметик VivalFlex PU80 для професійного застосування застосовується у будівництві для герметизації і ізоляції високонавантажених горизонтальних швів у бетонній підлозі. Має самовирівнювальні властивості.

  Поліуретанові герметики VivalFlex (ВівалФлекс) порівняно з основними конкурентами-герметиками (Sikaflex (сікафлекс), Bostik (бостик), Гермафлекс, Makroflex (макрофлекс), SoudaFlex (соудафлекс), Emfimastic (эмфімастика), Hyperseal (гіперсил), пропонують наступні вигоди при їх використанні:

  гарантія високої французької якості за відмінною ціною;
  термін служби – до 40 років;
  морозостійкий, відмінно зберігає свої фізико-механічні властивості при температурах від -40 до +80°С. Продовжує ефективно працювати на розтягування навіть при температурі нижче -40 градусів, при цьому відносне подовження складає 253%. При цьому поліуретановий герметик VivalFlex досить еластичний, водостійкий і має відмінну опірність більшості хімічних речовин;
  має відпрацьовану формулу для бетону, металевої поверхні і дерев’яної основи;
  забезпечує абсолютну цілісність шва при переміщеннях до 25%;
  можливе застосування поліуретанового герметика VivalFlex без грунтовки, що економить Ваші гроші;
  при можливому ушкодженні шва із-за надмірних навантажень просто і дешево ремонтується;
  поліуретановий герметик VivalFlex економить Ваш час, оскільки готовий до нанесення відразу після розкриття тюбика, простий і легкий в застосуванні;
  можливе виготовлення в 9 різних колірних відтінках, легко піддається забарвленню після полімеризації;
  упаковується в економні тюбики з м’якої фольги – 600 мл;
  наявність найчастіше вживаних поліуретанових герметиків VivalFlex на складі.

  ОБ’ЄКТИ, ДЕ ЗАСТОСОВУВАЛИСЬ ГЕРМЕТИКИ VIVALFLEX

  ПЕРЕГЛЯНУТИ

  ВІДЕО ГЕРМЕТИЗАЦІЇ ШВІВ

  ПЕРЕГЛЯНУТИ

  ХАРАКТЕРИСТИКИ ГЕРМЕТИКА VIVALFLEX PU40

  Твердість по Шору, А 35 — 40 (DIN 53 505)
  Подовження при розриві >750% (ISO 8339)
  Робоча деформація шва 25%
  Час утворення плівки ~ 45 хвилин (23°C, 50% відн. вологість)
  Швидкість полімеризації ≥ 3 мм через 24 години (23°C, 50% відн. вологість)
  Температура при експлуатації — 40°C ≤ T ≤ +80°C
  Усадка ≤ 10% (ISO 10563)
  Пакування туби 600 мл

  ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРАЙМЕРА П01

  Зовнішній вигляд матеріалу Прозора коричнева рідина
  Щільність матеріалу при 25ºС 1,0±0,05 кг/л
  Адгезійна міцність не менш 3,7 Н/мм2
  Вміст твердих речовин не менше 50% по вазі
  Час затвердіння при 20ºС і відносній вологості повітря 75% можна ходити, нанесення фінішних шарів – 14 годин;
  повне механічне навантаження – 2 доби;
  хімічне навантаження – 10 діб.
  Каністра 5 л

  СКАЧАТИ ТЕХНІЧНІ ЛИСТИ

  ЧОМУ ГЕРМЕТИКИ VIVALFLEX?

  Маючи більш ніж 10-ти річний досвід роботи в сфері герметизації швів будь-яких конструкцій, ми вибрали найсучасніший завод Європи з виробництва поліуретанових герметиків для нашої торгової марки VIVALFLEX.

  • Виключно високоякісна сировина
  • Прекрасна адгезія до більшості основ
  • Стійкий до ультрафіолету
  • Еластичний в широкому діапазоні температур
  • Довгий термін служби

  ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

  • Якщо у мене шов в промисловій підлозі, нарізаний диском Дістар діаметром 350 мм, на яку глибину мені необхідно заповнювати шов герметиком?

   Ваш шов повинен мати ширину приблизно 4 мм. Діє наступне правило: якщо у Вас шов шириною до 10 мм, то заповнювати його рекомендується на глибину рівну ширині шва. Тобто у Вашому випадку необхідно заповнювати шов на глибину 4-5 мм, тим самим створюючи шар герметика квадратного перерізу.

  • Шов в складній бетонної конструкції 40 мм завширшки. На яку глибину виконати заповнення шва герметиком?

   Діє наступне правило: якщо у Вас шов шириною більше 10 мм, то заповнювати його рекомендується на глибину рівну половині ширини шва. Тобто у Вашому випадку необхідно заповнювати шов на глибину приблизно 20 мм, тим самим створюючи шар герметика прямокутного перерізу.

  • Чи можна заповнювати шов герметиком VIVALFLEX PU40 в свіжої бетонної промислової підлозі (4 дні після укладання)?

   З огляду на той факт, що бетон ще не вистоявся і його вологість ще досить висока, ми рекомендуємо заповнювати шви в промислових підлогах не раніше 28 дня після укладання бетону. Даний термін дозволяє плитам / картам бетонної підлоги розійтися, основним усадочним процесам завершитися, бетону набрати свою міцність, тим самим отримати оптимальний термін заповнення швів герметиком.

  • Чи можна застосовувати герметик VIVALFLEX PU40 без грунтовки П01?

   Поліуретановий герметик VIVALFLEX PU40 може застосовуватися на більшості основ без грунтування. Однак з метою забезпечення найкращої довговічної герметизації шва рекомендуємо застосовувати поліуретанову ґрунтовку П01.

© Copyright 2007