• Грудень

    28

    2019
  • 1433
Переваги поліуретанових герметиків

Переваги поліуретанових герметиків

Активне зростання будівництва в сучасному світі призвело до того, що герметизація та ізоляція швів мають величезне значення. Герметики можуть запобігти проникненню в конструкцію холоду, вологи і поширення цвілі всередині приміщення.

Існують такі різновиди герметиків:

поліуретанові;

акрилові;

тіоколової;

бітумні;

силіконові.

Кожен з цих видів має специфічними характеристиками, при цьому поліуретановий герметик залишається найбільш практичним і універсальним із матеріалів. Його склад дозволяє йому виступати в якості клею, він може бути використаний з пластиком, металом, деревом, цеглою і бетоном. Поліуретановий герметик в своїй основі має одно- або двокомпонентний поліуретан. Матеріал здатний закладати міжпанельні і деформаційні шви, герметизувати колод стики, покрівельні з’єднання і склопакети.

Герметики має величезну кількість переваг, з яких варто відзначити наступні:

висока ступінь екологічність, відсутність шкідливих виділень;

еластичність і хороше зчеплення з металом, бетоном, керамікою, цеглою і пластмасою, а також високий рівень самоадгезіі;

стійкість до вологи;

майже не має усадки і швидко твердне;

має високу окрашиваемости, що не властиво іншим герметикам (може бути пофарбований навіть за допомогою фарб на водній основі), стійкий до ультрафіолету і морозів.

Поліуретановий герметик можна купити в компанії VIVAL. Ми пропонуємо якісний матеріал VivalFlex, виготовлений у Франції з використанням сучасних технологій.

VivalFlex PU25 – низькомодульної однокомпонентний герметик, який використовується в сфері будівництва, щоб герметизувати, ущільнити і ізолювати зовнішні і внутрішні термошви, стики, щілини, з’єднання, які регулярно піддаються деформацій, згинах, розтяжок і перепадів температур.

VivalFlex PU40 – високомодульний однокомпонентний клей-герметик, також використовується в галузі будівництва з метою ізолювання, герметизації і ущільнення зовнішніх і внутрішніх компенсаційних швів, стиків, щілин, вузлів з’єднань, які регулярно піддаються розширенню, механічних впливів, деформацій і вібрацій.

VivalFlex PU 80 – високомодульний двокомпонентний герметик використовується в будівництві з метою ізоляції та герметизації горизонтальних високонавантажених швів, розташованих в бетонній підлозі. Продукт має властивість самовирівнюватися.

Герметики поліуретанові ВівалФлекс (VivalFlex) мають такі переваги в застосуванні в порівнянні з конкурентами:

бюджетна вартість і висока якість французького виробництва;

тривалий термін служби, що досягає 40 років;

стійкість до різних температурних режимів від -40 до + 80 ° С. Матеріал демонструє відмінні властивості на розтягнення при температурних умовах і нижче 40 градусів морозу. Відносне подовження матеріалу при таких умовах складе 253%. Герметик має високий рівень еластичності і стійкості до вологи, витримує практично будь-який хімічний вплив, оснащений відпрацьованої формулою для бетону, металів і дерев’яних основ;

при наявності зрушень не вище 25% герметик підтримує абсолютну цілісність швів;

можна використовувати матеріал без грунтовки, за рахунок чого відбувається економія коштів;

надмірні навантаження можуть привести до пошкодження шва, який просто і недорого відновлюється;

герметик економить час, так як спочатку готовий до застосування, як тільки тюбик з речовиною розкритий;

легке використання ;

може бути виконаний в 9 колірних варіаціях, може бути просто забарвлений по закінченню полімеризації;

поставляється в тюбиках, виконаних з м’якої фольги обсягом по 600 мл;

найпоширеніші види герметика VivalFlex завжди є на складі.

Купити поліуретановий герметик на сайті VIVAL можна в кілька кліків. У нашому каталозі представлені якісні матеріали практично для кожної конструкції. Ціна на поліуретановий герметик VivalFlex в магазині доступна завдяки демократичній ціновій політиці.

© Copyright 2007