• Жовтень

    19

    2018
  • 2418
Вибираєте покриття для свого гаража? ПВХ плитка Fortelock – Ваш вибір

Вибираєте покриття для свого гаража? ПВХ плитка Fortelock – Ваш вибір

Добре б прийняти рішення до приходу сніжної зими, разом з якою прийдуть знову сльота, бруд, сольові розводи на підлозі. А так хочеться чистого і невибагливого в прибиранні покриття в гаражі… Не дивно, що на просторах інтернету повно питань на цю тему. Люди намагаються зрозуміти, який варіант покриття найкращий в плані практичності і ціни.

Варіантів багато, розглянемо найбільш часто зустрічаються – фарбування, керамічна плитка і плитка з ПВХ. У кожного з них є свої переваги і недоліки. Однак, тільки деякі з них дійсно відповідають потребам гаража або майстерні – підлоги в яких повинні бути готові до високих навантажень, впливу води і хімікатів. Не менш важливим моментом є простота в обслуговуванні.

ПВХ плитка Fortelock

Укладання ПВХ плитки

Найдешевший варіант – фарбування

Той, хто хоче заощадити, зазвичай вибирає дешеве епоксидне покриття, яке, на жаль, вимагає великого обсягу роботи. Спочатку треба вирівняти бетонну підлогу, очистити поверхню від пилу і знежирити її. Потім її слід заґрунтувати розведеної фарбою, а зверху нанести ще шар. На сьогоднішній день є широкий вибір відтінків фарб і, додавши декоративні деталі, ви можете навіть створити імітацію гранітного каменю. Картина виглядає привабливо, але вона має кілька недоліків.

Якщо не буде завдано достатній шар фарби, покриття буде тріскатися під вагою транспортних засобів. Також фарба може відшаровуватися в разі неповного просушування або під гарячими колесами. Іншою проблемою є рівень ковзання, який ви особливо відчуєте в зимовий час. Хімічні речовини, що протікають з моторів і солі, що застосовується в зимовий час, будуть залишати плями на пофарбованому підлозі.

Технічне обслуговування досить просте. Досить підмітати або витирати підлогу. Проблеми починаються, коли щось йде не так, і фарба тріскається і починає лущитися. В цьому випадку доведеться переробляти всю підлогу.

Підлогові плитки надійніші

Друге, значно більш дороге рішення – високоякісна керамічна плитка високої продуктивності. Якщо вам вдасться вибрати дійсно правильну плитку, недоліки будуть мінімальними. Плитки є дорогим і ресурсномістким матеріалом, але вони стійкі до розлитої воді і хімікатів і прості в обслуговуванні. Підмітаючи таку підлогу, час від часу, і протираючи її, ви отримаєте якісне стійке покриття на десятиліття. Але тільки в разі правильної та якісної установки.

Однак, навіть добре покладена плиткова підлога може стати проблематичної. Практично будь-яке покриття в гаражі може прекрасно справлятися з літніми умовами, але з приходом зими виникають проблеми. Перш за все, це капілярна дія грунтових вод, які просочуються під покриття і викликають гниття або набухання поверхні.

Ще одна проблема з керамічною плиткою – її крихкість. Важкий інструмент може випадково випасти з ваших рук, і результат – розколота плитка. А каток на підлозі в гаражі взимку – хіба про це ви мріяли, вибираючи красиву плитку з глянцевою поверхнею?

Плитка з ПВХ – найкраща альтернатива керамічній плитці

Для поліпшення властивостей керамічної плитки почалося виробництво плит по підлозі з ПВХ, які ідеально підходять для гаражів, цехів або промислових будівель. Такою є плитка з ПВХ «Fortelock», вироблена в Чехії. У цій плитки маса переваг, на відміну від керамічної:

– складання такої плитки не вимагає цементування. Секції з’єднуються одна з одної за допомогою гумового молотка. Спочатку поверхню треба вирівняти і підчистити, потім це простіше простого. Робота займає близько години, щоб покрити плиткою великий гараж.
– замикаючі шматки плиток настільки щільні, що виключається потрапляння під них води. Якщо, проте, це станеться, вода просто випарується, тому що плитка «дихає».

– плитка з ПВХ стійка до хімічних речовин і кислот, і, на відміну від керамічної, не ковзає (має протиковзку поверхню) і не покривається тріщинами.

– якщо одинична плитка пошкоджена, її можна замінити індивідуально, не порушуючи конструкцію.

– як і для звичайної плитки для підлоги, для прибирання досить мітли, а іноді і швабри.

Єдиним недоліком є ​​те, що плитка з ПВХ не рекомендується для зовнішньої установки. Зовнішні умови не підходять для цього виду плитки, так як колір і обсяг може змінюватися під впливом погодних умов.

То яку підлогу краще всього зробити в гаражі?

Це залежить від уподобань кожної конкретної людини. Деякі віддають перевагу низькій ціні, тому вибирають фарбування. Інші люблять сучасні інноваційні рішення і тому вибирають плитку для підлоги з ПВХ. Вивчивши всі переваги і недоліки, легше зробити вибір – чи варто зв’язуватися з дешевим рішенням, або віддати перевагу надійному і довгограючому проекту з ПВХ плитки.

 

© Copyright 2007