• Серпень

    14

    2018
  • 1625
Тераса на регульованих опорах

Тераса на регульованих опорах

Якщо ваш ділянка розташована на нерівній поверхні – це створює різнохарактерні незручності. Виходом з подібної ситуації стане монтаж тераси на регульованих поліпропіленових опорах MegaMart.

Укладання підлог і терас на регульовані опори досить нова швидкозростаюча технологія штучного вирівнювання рельєфу ділянки, яка набуває популярності серед населення. Головною родзинкою даного методу є те, що зведення подібної тераси легко реалізувати на будь-якій ділянці, так як щільність грунту, тип ґрунту і кут нахилу не впливає на систему фальшпідлоги. При будь-яких розкладах рельєфу покриття підлоги завжди буде ставати рівним. До того ж на поліпропіленову опору немає механічного навантаження, завдяки чому вона прослужить далеко не один рік. Також, на відміну від нерегульованих опор, які можуть підняти рівень підлоги до 2 см, регульовані опори MegaMart піднімуть вашу терасу на висоту до 1 метра. Застосування нових регульованих опор MegaMart дозволяє втілити різні дизайнерські інновації, так як з’являється можливість конструювати багаторівневі каскади.

Основні переваги

До головних переваг регульованої підлоги слід віднести:

Швидкісне регулювання поверхні по висоті і куту нахилу.

Необов’язково кріплення до основи для підвищення стійкості покриття.

Довгий термін експлуатації такого покриття дозволить зробити монтаж один раз за життя.

Терасна дошка на поліпропіленових опорах MegaMart стійка до вологого середовища і морозостійка.

Спокійно витримує вагове навантаження до 1 тонни.

Піддається легкому монтажу, так і демонтажу.

Не створює перешкод для відводу води.

Можливість регулювання висоти в діапазоні 1 метра.

Не прогниває, так як має підвищену стійкість до вологого середовища.

Терасні лаги на опорах

Терасні лаги на опорах

Під терасою легко прокласти дренажну систему, яка здатна вивести всю воду з території ділянки. Також створюється більше простору для прокладки каналізації, водопостачання і електричних комунікацій.

Для настилу використовуються різні варіанти покриття, найпопулярнішими вважаються терасна дошка з композитної деревини і плитка. Обидва варіанти покриття прекрасно встановлюються на опори, як на регульовані, так і на нерегульовані.

Дошка має високу стійкість до атмосферних явищ різного типу. Такий матеріал має бездоганний зовнішній вигляд і прослужить не один десяток років. Так як при монтажі регульованих опор не застосовуються жорсткі кріплення, коливання температури повітря не впливають на міцність підлоги. При монтажі системи фальшпідлоги використовується спеціальна технологія, яка передбачає повітряну подушку між настилом і фундаментом (підставою), тому матеріал має меншу схильність до перегрівання, що збільшує експлуатаційний термін.

Влаштування терасної підлоги на опорах

Влаштування терасної підлоги на опорах

© Copyright 2007