• Травень

    13

    2019
  • 1121
Розмітка складських і виробничих приміщень ПВХ плиткою

Розмітка складських і виробничих приміщень ПВХ плиткою

Незамінні помічники в організації порядку складського приміщення

Великі і маленькі компанії, що мають свої склади продукції, прекрасно знають, що безлад в складських приміщеннях призводить до безладу в товарообороті фірми, нераціональному використанню часу співробітників, а також фінансових втрат. Дотримання чистоти, умов охорони праці є невід’ємною частиною добре організованого складу. У цьому допоможе чітке дотримання встановлених правил, а також кольорова розмітка складського приміщення.

Переваги кольоровий розмітки підлоги

Розмітка буває різною, але на практиці, найбільш ефективною виявляється кольорова розмітка підлоги. Вона має низку незаперечних переваг:

– вона добре видна, привертає до себе увагу працівників;

– розмітка невідчутна, про неї неможливо вдариться, вона не впаде, не нанесе каліцтв персоналу при неправильному монтажі;

– довговічна і екологічна;

– її установка демократична в ціні.

В яких випадках потрібна розмітка підлоги:

– позначення зон пересування вантажної та іншої техніки;

– розмітка окремих ділянок сховища, призначених для певної категорії товарів;

– позначення небезпечних зон (перехрестя, різкі повороти і т.д.);

– коридори, інші шляхи пересування.

Варіанти маркування підлоги

Традиційними варіантами маркування підлоги виступає забарвлення зон, наклейка спеціальних кольорових клейких стрічок. Ці варіанти використовуються в практиці досить давно, що дає можливість їх охарактеризувати. Потрібно сказати, що свою функцію позначення виконує кожен з варіантів, але практика показує, що вони є тимчасовим вирішенням проблеми зонування приміщення. До їх недоліків можна віднести недовговічність. Фарба, як і стрічка, з часом стираються, а їх часта заміна коштує компанії досить дорого.

На зміну старим технологіям зонування прийшли нові вироби – це ПВХ плитки Fortelock. Серед незаперечних переваг даного матеріалу можна виділити: легкий і швидкий монтаж, відсутність деформації при експлуатації, збереження кольору; здатність витримувати великі навантаження. При пошкодженні одного елемента не потрібно міняти все покриття.

ПВХ плитки доступні в трьох варіаціях і дванадцяти кольорах, що дає можливість вибору і підбору оптимального варіанту для Вашого складу. Ви можете зробити позначення в кольоровій гамі компанії, що ще більше збільшить престиж компанії в очах потенційних партнерів.

Розмітка ПВХ плиткою практична і полегшує життя і роботу.

© Copyright 2007