• Квітень

    26

    2018
  • 1343
Ремонт покрівлі бітумною мастикою холодного застосування

Ремонт покрівлі бітумною мастикою холодного застосування

Незалежно від характеру споруди, покрівля незмінно відчуває високі навантаження з боку атмосферних явищ: сильний вітер, снігопади, зливи, інсоляції. Саме плоска покрівля надійно захищає будову від небажаних наслідків руйнівних явищ. Виробники не перестають балувати, пропонуючи все більш сучасні і якісні матеріали для ремонту покрівлі. Але все ж, найдоступнішим і надійним варіантом є бітумна мастика. Це ідеальне рішення для герметизації покрівлі – виключається проникнення вологи і води в приміщення.

Мастика холодного застосування – оптимальне рішення для герметизації плоскої покрівлі

Особливим попитом користується мастика холодного застосування, яка представляє собою однорідний склад, який відразу ж готовий до застосування. Іноді для герметизації плоскої покрівлі мастику розбавляють за допомогою розчинів. Після додавання розчинника мастику потрібно негайно використовувати, в іншому випадку вона повернеться до свого початкового стану і буде непридатна для застосування. Серед основних переваг, варто виділити:

• економічність матеріалу;
• еластичність;
• довговічність;
• невелика вага;
• стійкість до інсоляції;
• колеровка в будь-які відтінки;
• стійкість до агресивного середовища;
• просте нанесення;
• в’язкість.

Як зробити ремонт холодною мастикою?

Для забезпечення максимальної герметизації плоскої покрівлі, потрібно ретельно перемішати мастику. Уважно вивчіть інструкцію і якщо необхідно, розбавте склад розчинником. Подібна мастика підійде навіть для робіт при низьких температурах на вулиці. Але з цією метою потрібно попередньо бітумний матеріал відігріти протягом доби при кімнатній температурі.

Перш ніж почати роботи, дах повинен бути ретельно розчищено від бруду, снігу, криги і деформаційного покриття. Пориста поверхня площині обробляється за допомогою бітумного праймера. Саме праймер може підвищити якість виконаних процедур – герметизація буде ефективніше. Праймер можна наносити за допомогою спеціального валика.

Площу покрівлі потрібно обов’язково просушити, якщо виробник на упаковці не вказав можливість обробки на вологій поверхні. Мастика після нанесення на дах розрівнюється за допомогою швабри, а після цього наноситься за допомогою пензля або шпателя. Засіб наноситься в кілька шарів, але потрібні перерви, щоб досягти оптимальної експлуатаційної консистенції. Загальний шар становить 1-3 мм.

Коли проводиться обробка поверхні за допомогою мастики:
• за умови відсутності будь-яких атмосферних явищ;
• якщо температура повітря вище 5оС.

Якщо всі роботи виконати правильно, використовуючи праймер і тільки якісний покрівельний матеріал для ремонту даху, ви надовго забудете про появу всередині приміщення вологи і води. Купити бітумний-латексний матеріал ви можете у нас в інтернет-магазині, де представлений виключно якісний матеріал, як вироблений під нашою фірмовою маркою VIVALSEAL в Європі, так і відомих брендів від відомих виробників. Вся продукція сертифікована і може гарантувати прекрасну герметизацію. Вам достатньо просто зателефонувати до нас за тел. 044 591 17 17 або оформити покупку на сайті в розділі “Бітумні мастики”.

 

© Copyright 2007