• Листопад

    9

    2019
  • 541
ПВХ мембрана і її переваги

ПВХ мембрана і її переваги

Інноваційним матеріалом гідроізоляційної дії є полімерна мембрана. Це різновид покриття в один шар, яке виготовляється з полівінілхлориду. Покрівля з ПВХ гарантує максимально високу ступінь герметичності і абсолютну цілісність. Укладання відбувається за допомогою зварювання нагрітим повітрям.

Дане покриття активно застосовується в області ремонтних та оздоблювальних робіт по покрівлі. ПВХ-покрівля набуває все більшої популярності, оскільки відрізняється високою міцністю і надійністю. Також для сучасних покупців важливо і те, що широка палітра кольорів такого покриття дозволяє зробити свій будинок не тільки теплим, але і красивим на тривалий термін – мінімум до двадцяти п’яти років. А спектр температур, які здатний витримувати цей матеріал варіюється від -25 ° С до + 50 ° С.

Переваги ПВХ-мембрани

Даний матеріал є одним з найбільш затребуваних на сучасному ринку. В Європі ПВХ-покрівлі почали використовувати ще з шістдесятих років минулого століття. У нашій країні такий вид гідроізоляції стали застосовувати на тридцять років пізніше. У порівнянні зі звичайними покрівельними матеріалами ПВХ мають наступні переваги:

Стійкість до перепадів температур. Той факт, що укладання такої покрівлі можлива при температурі до -20 ° С також має велике значення для споживача.

Протипожежні властивості. ПВХ-мембрани повністю відповідають всім вимогам пожежної безпеки.

Міцність. Дане покриття стійке до механічних, хімічних і температурних впливів.

Не потребує додаткового обслуговування після установки, має гарну ремонтоздібність.

Швидкість і легкість монтажу. Буквально за пару годин можна вкрити досить значну площу.

Додатковий плюс – відносно невисока вартість покрівлі.

Склад ПВХ-мембрани

ПВХ мембрани мають високий ступінь надійності і довговічності. Базою для даних властивостей є три складових:

Нижній шар – виготовляється з темного матеріалу, який не містить стабілізаторів. Добре пропускає пар, що не допускає скупчення конденсату усередині приміщення.

Середній шар – армована сітка. Армування відбувається шляхом переплетення тканини з поліефірних ниток. Він необхідний для додання пружності та обґрунтованості мембрані.

Верхній шар – пружний і гнучкий. Цей шар текстурованого ПВХ володіє відмінними проектними властивостями. Протиковзка поверхню наділяє мембранні покрівлі стійкістю до перепадів температур, а також робить її несхильною ультрафіолету.

Де купити матеріал?

Спеціалізовані будівельні магазини неодмінно можуть запропонувати покупцеві непоганий асортимент даної категорії товару.

Компанія Vival тривалий термін забезпечує споживачів якісними комплектуючими для гідроізоляції покрівлі. Високі професійні стандарти забезпечують продуманий сервіс кожного клієнта. Широка колірна гамма ПВХ-мембранних покрівель здатна задовольнити навіть найвимогливіших покупців.

© Copyright 2007