• Грудень

    4

    2019
  • 665
Профілі для швів – захист підлог від ушкоджень

Профілі для швів – захист підлог від ушкоджень

При облаштуванні підлог шви, які можуть виникати на поверхні, необхідно захищати спеціальними профілями, які не тільки захищають шов від пошкоджень, а й зупиняють утворення всіляких тріщин на кромках швів і в самому тілі плити підлоги. Існує велика безліч профілів, які використовуються для різних ситуацій. В якості металевої основи профілю можуть бути алюмінієві або сталеві сплави, вставки профілю виготовляють з каучуку на основі пропілену, етилену, а також дієнового мономера.

Група компаній «Вівал» представляє такі профілі для швів:

Металеві і захисні профілі для деформаційних швів, які використовуються на автостоянках, паркінгах. Дозволяють запобігати утворенню дефектів, тріщин на ліцьовому підлоговому покритті, що часто виникають при високих навантаженнях. Профілі для паркінгів розроблені при врахуванні максимального механічного впливу. Виступаюча частина має невелику висоту, що дає можливість встановлювати профіль на рівні з покриттям підлоги.

Розширювальні профілі для швів застосовуються для оформлення деформаційних швів в таких місцях великого скупчення людей, як офісні комплекси, школи, розважальні комплекси. Стійкість даного профілю забезпечена в горизонтальному і вертикальному напрямку. Профілі не піддаються згубним діям ультрафіолету і хімічних речовин, при цьому спеціальне покриття запобігає виникненню корозії. Має оптимальну висоту, завдяки чому не потрібно робити в верхньому шарі спеціальних отворів.

Існують алюмінієві профілі, що встановлюються по периметру приміщення, для оформлення деформаційних швів стін і стель, в тому числі і натяжних стель і різних елементів декору.

Профілі для промислових підлог у вигляді незнімної опалубки використовуються під час заливки бетонної підлоги, допомагаючи компенсувати переміщення, до якого часто схильні бетонні плити, і впливаючі на них різні внутрішні і зовнішні сили. Незнімна опалубка запобігає руйнуванню промислової підлоги і компенсує горизонтальні переміщення карт підлогі відносно один одного під впливом температур, рівня вологості і усадки матеріалу.

Металеві профілі для закриття великих деформаційних швів можуть застосовуватися як якісний сесмостійкий захист, здатний компенсувати вертикальні і горизонтальні рухи. Використовуються, завдяки спеціальному алюмінієвому сплаву та антикорозійного захисту, також і зовні таких приміщень як великі торгові центри, готелі, школи і в інших подібних місцях. Виготовляють профілі також і для структурних швів, тобто для підлог з покриттям з керамічної плитки. Профілі роблять з м’якого і твердого ПВХ. Існують моделі, призначені для використання в підлогах з бетону або тонкошарових покриттів, що мають товщину 2-8 см, і приймають високі навантаження.

Для підлог, в яких фінішним шаром виступає граніт, мармур або камінь, призначаються спеціальні профілі для структурних підлог, виготовлені з алюмінію, міді. Мають такі профілі еластомерну вкладку, виготовлену з EPDM (етилен-пропіленова каучуку), що дає чудове поєднання і еластичність.

© Copyright 2007