• Серпень

    6

    2015
  • 1570
Поліровані бетонні підлоги

Поліровані бетонні підлоги

Полірований бетон вважається підлогою майбутнього тому що на поверхню підлоги не наноситися  покриття, яке з часом експлуатації може відшаровуватися, лущитися або зношуватися. Полірована бетонна підлога – високоякісна тверда полірована поверхня бетону, яка може нагадувати натуральний кам’яну підлогу: мармурову або тераццо, проте володіє в вищою зносостійкістю.

Технологія облаштування полірованого бетону проста і має на увазі використання високопродуктивних шліфувальних машин і алмазного інструменту різної зернистості. Додатково  застосовується промисловий пилосос, що дозволяє збирати до  99% всей пыли, усього пилу, тим самим створюючи чистий процес! Існує алмазний інструмент в металевій зв’язці, призначений для грубого шліфування і здирання, і алмазний інструмент в полімерній зв’язці, призначений для полірування поверхні бетону. Тобто поетапно змінюючи алмазний інструмент, ми спочатку грубо шліфуємо бетонну поверхню, після чого поступово її поліруємо до необхідного рівня.

У підсумку можемо отримати поверхню різного рівня якості декоративності та міцності. Наприклад, обробивши полірований бетон до рівня №400, підлоги будуть злегка відображати бічне світло. Обробивши полірований бетон до рівня №800, підлоги будуть чітко відображати бічне і верхнє світло. Полірований бетон до рівня №3000 є унікальною декоративною підлогою з дзеркальною поверхнею.

Полірований бетон може застосовуватися в наступних сферах:

ПРОМИСЛОВІ І ВИРОБНИЧІ ПЛОЩІ (великі фабрики, склади, центри дистриб’юторів, об’єкти харчової промисловості, текстильна промисловість, водоочисні підприємства, фармацевтика, електроніка, склади з морозильними установками / холодильники, виробництво напоїв, хімічне виробництво, виробництво електроніки);

ТРАНСПОРТ (паркувальні площі, авіаційні ангари, автосалони, відкриті парковки, транспортні термінали, автосервіси);

КОМЕРЦІЙНІ ПЛОЩІ І УСТАНОВИ(офісні приміщення для бізнесу, кафе / ресторани, в’язниці, центри роздрібної торгівлі, школи / освітні установи, спортивні і розважальні центри, стадіони);

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я (прольоти / коридори, стерильні приміщення, кухні, лабораторії, вантажні доки, вестибюлі, механічні приміщення, цокольні поверхи, кімнати відпочинку та душові кабіни).

ГРОМАДСЬКІ ПЛОЩІ (пролеты/коридоры, стерильные помещения, кухни, лаборатории, погрузочные доки, вестибюли, механические помещения, цокольные этажи, комнаты отдыха и душевые кабины).

ЕКОЛОГІЧНА СТОРОНА ВИКОРИСТАННЯ ПОЛІРОВАНОГО БЕТОНУ

Практично  всі  будівлі  мають  бетонну плитув якості підставі статі. Ці плити зазвичай або покриті тонкошаровими (полімерними) або товстошаровими (наливними або високонаповненими) сумішами на основі акрилових або епоксидних смол або поліуретанів, або мають підлогові покриття, такі як килимові, лінолеум, керамічна або кам’яна плитка.  Вищезазначені покриття можуть містити небезпечні для здоров’я людини  і навколишнього середовища речовини, такі як феноли, фталати, фунгіциди, ізоціанати та т.д.  Деякі з перерахованих вище речовин  можуть міститися в клеї для покриття або в самовирівнюючій суміші, що використовується для підготовки поверхні основи під покриття.

Бетон же є натуральним матеріалом і не не містить ні розчинників, що випаровуються, ні мігруючих хімікатів, які можуть бути схильні до біологічного розкладання, виділяти запах або викликати алергію. Бетон може «дихати», поглинаючи і вивільняючи водяні пари і підтримуючи тим самим сприятливу атмосферу в приміщенні. Завдяки своїй лужній природи, бетон не сприяє розмноженню бактерій або утворення грибка і цвілі

Одвічною  проблемою  бетону  було  те, що цемент при твердінні виділяє вапно, яка утворює корозійну лужну пил. При влаштуванні полірованого бетону дана проблема вирішується за рахунок використання літіумних зміцнюючих і знепилюючих просочень, які вапно перетворять в нерозчинні солі.

ЕКОНОМІЧНА СТОРОНА ВИКОРИСТАННЯ ПОЛІРОВАНОГО БЕТОНУ

Полірований бетон  абсолютно конкурентоспроможний за вартістю з традиційними покриттями, а саме з поліуретановими або епоксидними покриттями, лінолеумом, керамічною плиткою і т.д. Основною відмінністю полірованого бетону від вищезазначених покриттів є його довговічність і легкість в обслуговуванні, тому що полірований бетон не вимагає практично ніякого догляду, окрім звичайного очищення. Можна подумати, що полімерні покриття, лінолеум і килимові покриття є найдешевшими варіантами облаштування підлоги. Але для отримання  повної картини  необхідно розібратися у вартості догляду за покриттями. Полімерні покриття  на основі акрилатів, епоксидних смол і поліуретанів повинні періодично відновлюватися в зв’язку з їхнім зносом. Зазвичай термін їхньої служби складає 2-5 років, але в зонах інтенсивного  зносу  може знадобитис оновлення щороку і навіть частіше. При цьому перед нанесенням нового шару старий потрібно знищити. Це означає, що потрібні значні витрати на утримання підлоги. Полірований бетон практично не вимагає ніякого догляду, крім періодичного очищення, при цьому довговічність полірованої бетонної підлоги перевищує 20 років.

ЕСТЕТИЧНА СТОРОНА ВИКОРИСТАННЯ ПОЛІРОВАНОГО БЕТОНУ

Декоративність  полірованого бетону полягає в його високому глянці, або «мокрому» зовнішньому вигляді полірованого каменя. Полірований бетон виглядає чудово у разі застосування кольорового бетону або кольорових заповнювачів, а також безпосередньо полірований бетон може бути забарвлений в процесі його влаштування.

ЗНОСОСТІЙКІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ ПОЛІРОВАНОГО БЕТОНУ

Використовуючи технології шліфування та полірування поверхні, можна отримати унікальну, міцну, щільну, стійку до стирання (збільшення стійкості до стирання на 540% в порівнянні з необробленим бетоном), глянцеву, бетонну, знепилену підлогу, яка буде працювати на Вас десятиліттями!

© Copyright 2007