• Липень

    29

    2019
  • 943
Інноваційне підлогове покриття для промислових і складських приміщень

Інноваційне підлогове покриття для промислових і складських приміщень

У технічних приміщеннях, на складах підлогове покриття піддається постійному тиску і зносу, що накладає на його технічні характеристики, определенные требования. Так, воно повинно витримувати високі навантаження, здатне забезпечити безперервну роботу вантажної техніки, а також бути стійко до води, впливу хімічних засобів.

Традиційно в складських приміщеннях використовуються бетонні підлоги, які найбільш пристосовані до постійних високих навантажень. Для маленьких складських приміщень, які знаходяться в невеликих магазинах варіант використання бетонної підлоги цілком прийнятний. Однак для великих торгових мереж або інших компаній, що працюють на великих територіях складських приміщень, найбільш прийнятний варіант підлогового покриття – ПВХ плитка.

Основні переваги ПВХ плитки для підлогового покриття

Серед основних вимог, що висуваються для підлогового покриття більшістю промислових підприємств, виділяють – довгий термін служби, здатність витримувати великі навантаження. ПВХ плитка Fortelock Industry повністю задовольняє ці вимоги. Її підвищена зносостійкість дозволяє витримувати безперебійну роботу вантажного транспорту, тягачів і іншої габаритної техніки. Підвищена стійкість до хімічних розчинів дозволяє їй стати надійним покриттям для підлоги різноманітних фабрик, промислових підприємств, майстерень.

Велике кольорове розмаїття плитки, сприяє гармонізації промислового простору, правильному його колірному зонування, що підвищує безпеку приміщення, покращує логістичну систему роботи в приміщенні.

Легке монтування ПВХ плитки

Легке монтування підлогового покриття також є одним з переваг ПВХ плитки. Монтажні роботи не займають багато часу, що істотно заощаджує робочий час для компанії. Етапи монтажу припускають:

Вирівнювання поверхні підлоги. Найчастіше для цих цілей використовується самовиравнівающаяся стяжка.

Приміщення зонується за допомогою крейди. Мелом розкреслюють зони, які будуть виділятися певними квітами. Якщо передбачається однотонний підлогу, тоді цей етап пропускається.

Укладка плитки. Для укладання необхідний гумовий молоток, пила для різання плитки, а також клей.

Завдяки наявності пазів плитка монтується дуже легко. Спочатку з’єднуються цілі плити, по краях приміщення необхідно буде вирізати плити потрібного розміру. Укладання підлоги з плит може проводитися самостійно без спеціалізованої допомоги. Орієнтовно один робітник може встановити близько 20 м² плитки на годину. Швидке висихання клейової основи дає можливість в той же день приступити до роботи в приміщенні.

Незаперечні плюси використання ПВХ плитки для підлогового покриття

Крім вищеназваних плюсів ПВХ плитка має наступні характеристики:

Легкість чищення. Плитка не вимагає спеціальних умов для чищення. У невеликих приміщеннях її можна легко очистити за допомогою швабри і стандартного миючого засобу. У великих приміщеннях використовується прибиральна машина з обертовими щітками.

Широка колірна гамма плитки Fortelock. Велика кількість квітів дозволяє правильно зонувати приміщення складу або промисловий цех. Це збільшує безпеку співробітників при роботі з промислової технікою, навантажувачами. Також складське приміщення можна зонувати для різних типів товарів, що забезпечить більш злагоджену роботу колективу.

Нескользящая поверхню підлоги. Плитка забезпечує противоскользящий ефект для підлоги, що допомагає ефективній роботі не тільки людей, а й техніці, зменшує ризик отримання травми на виробництві.

Легкість ремонту поверхні. При пошкодженні однієї або декількох плиток, їх можна демонтувати і замінити на нові протягом декількох хвилин. Не потрібно ремонтувати всю підлогову поверхню, що істотно знижує витрати на обслуговування складського приміщення.

Сучасна ПВХ плитка є інноваційним покриттям підлоги, що дає можливість поліпшити, зробити більш комфортною роботу в складському приміщенні, промисловому цеху і т.д. Йдучи в ногу з часом, піклуючись про безпеку співробітників і економії на обслуговуванні промислових приміщень, обов’язково зверніть увагу і придбайте плитку Fortelock Industry, вона допоможе зробити вашу роботу комфортніше.

© Copyright 2007