При облаштуванні підлог шви, які можуть виникати на поверхні, необхідно захищати спеціальними профілями, які не лише оберігають шов від ушкоджень, але і зупиняють утворення всіляких тріщин на кромках швів і в самому тілі плити підлоги. Існує велика безліч профілів, використовуваних для різних ситуацій. В якості металевої основи профілю можуть бути алюмінієві або сталеві сплави, вставки профілю виготовляють з каучуку на основі пропілену, сополімера етилену, а також диєнового мономера.

Група компаній “Вівал” представляє такі профілі для швів:

Металеві і захисні профілі для деформаційних швів, які використовуються на автостоянках, паркінгах. Дозволяють запобігати утворенню дефектів, тріщин на лицьовому підлоговому покритті, що часто виникають при високих навантаженнях. Профілі для паркінгів розроблені при обліку максимальної механічної дії. Частина, що виступає, має невелику висоту, що дає можливість встановлювати профіль на рівні з підлоговим покриттям.

Розширювальні профілі для швів застосовні для оформлення деформаційних швів в таких місцях великого скупчення людей, як офісні комплекси, школи, розважальні комплекси. Стійкість цього профілю забезпечена в горизонтальному і вертикальному напрямі. Профілі не піддаються згубним діям ультрафіолету і хімічним речовинам, при цьому спеціальне покриття запобігає виникненню корозії. Має оптимальну висоту, завдяки чому не вимагається робити у верхньому шарі спеціальних отворів.

Існують алюмінієві профілі, що встановлюються по периметру приміщення, для оформлення деформаційних швів стін і стель, у тому числі і натяжних стель і різних елементів декору.

Профілі для промислових підлог у вигляді незйомної опалубки використовуються під час заливки бетонних підлог, допомагаючи компенсувати переміщення, до яких часто схильні бетонні плити із-за впливу на них різних внутрішніх і зовнішніх сил. Незйомна опалубка запобігає руйнуванню промислової підлоги і компенсує горизонтальні переміщення карт підлоги один відносно одного під впливом температур, рівня вологості і усадки матеріалу.

Металеві профілі для закриття великих деформаційних швів можуть застосовуватися як якісний сейсмостійкий захист, здатний компенсувати вертикальні і горизонтальні рухи. Використовуються, завдяки спеціальному алюмінієвому сплаву і антикорозійному захисту, також і зовні таких приміщень як великі торгові центри, готелі, школи і в інших подібних місцях. Виготовляють профілі і для структурних швів, тобто для підлог з покриттям з керамічної плитки. Профілі роблять з м’якого і твердого ПВХ. Існують моделі, призначені для використання в підлозі з бетону або тонкошарових покриттів, що мають товщину 2-8 см, і приймають високі навантаження.

Для підлог, в яких фінішним шаром виступає граніт, мармур або камінь, призначаються спеціальні профілі для структурних підлог, виготовлені з алюмінію, міді. Мають такі профілі еластомерну вкладку, виготовлену з EPDM (этилен-пропиленового каучуку), що дає відмінне з’єднання і еластичність.

ОБ’ЄКТИ, ДЕ ЗАСТОСОВУВАЛИСЬ ПРОФІЛІ ДЛЯ ШВІВ VIVALJOINT

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ВІДЕО УКЛАДАННЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДЛОГ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОФІЛЮ ДЛЯ ДЕФОРМАЦІЙНИХ ШВІВ VIVALJOINT DOWEL

Сталь Сталь з високою межею міцності при поздовжньому розтягуванні мін. 430 Н/мм2
Довжина профілю 3 м
Висота профілю 100 – 275 мм
Інтервали опорних пелюсток 600 мм
Розмір анкеру 10 х 100 мм

СКАЧАТИ КАТАЛОГИ

ЧОМУ ПРОФІЛІ VIVALJOINT?

Маючи більш ніж 10-ти річний досвід роботи з промисловими підлогами, ми вибрали найсучасніший завод Європи з виробництва профілів для деформаційних швів для нашої торгової марки VIVALJOINT.

 • Ідеальна рівність робочої кромки профілю шва
 • Сталь найвищої якості
 • Продуманий і перевірений мільйонами кв.м. підлог дизайн профілів
 • Широкий асортимент практично під будь-який деформаційний шов

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

 • Яку функцію несуть пластиковий кожух і пелюстка в профілі VIVALJOINT DOWEL?

  Спеціальні верхні кромки з високоякісної сталі оберігають край плити підлоги від пошкоджень внаслідок деформацій і механічних впливів в процесі експлуатації. Спеціальні пелюстки перешкоджають вертикальному переміщенню плит одна відносно іншої, зберігаючи поверхню підлоги ідеально рівною, при різних деформаціях. Пластиковий кожух на пелюстці дозволяє плитам бетонної підлоги здійснювати горизонтальні переміщення без деформацій і руйнувань.

 • Як з'єднати триметрові профілі VIVALJOINT DOWEL між собою?

  Для монтування профілів VIVALJOINT DOWEL з’єднайте виступаючі кінці опалубки між собою пластиковими болтами в одну лінію.

 • Для промислової підлоги як визначити висоту профілю VIVALJOINT DOWEL в залежності від товщини бетонної плити?

 • Яким методом можна зафіксувати профіль VIVALJOINT DOWEL для промислових підлог від зрушень при бетонуванні?

  Закріпити опалубку можна, наприклад, шляхом зварювання анкера опалубки до встановлених елементів армування підлоги, для того щоб опалубка не змістилася під час бетонування. Закріпити необхідно з боку, якій буде заливатися в другу чергу, наприклад, приварив арматурний стрижень до анкера профілю та армування підлоги.

© Copyright 2007