ОГЛЯД

Система поліпропіленових опор для фальшпідлог дозволяє легко вирішити всі проблеми зовнішніх і внутрішніх покриттів для підлоги (терасна дошка, плитка), пропонує повний набір рішень, які підходять для більшості ситуацій, де є необхідність підняти рівень підлоги. Поліпропіленові опори можуть використовуватися для створення фальшпідлог з таких матеріалів, як деревина, композитна деревина, кераміка, граніт або мармур, бетонні плити.

Система фальшпідлог на регульованих і нерегульованих опорах прекрасно може бути використана для терас, басейнів, джакузі, пішохідних доріжок в плоских покрівельних конструкціях. При цьому опори можуть укладатися на:

     існуючі старі підлогові основи без додаткових демонтажних робіт;

     гідроізоляційні покриття;

     теплоізоляційні матеріали в разі інверсійних покрівель;

     бетонні перекриття.

При цьому подібна система безумовно має низку унікальних переваг, з яких можна виділити наступні:

     прекрасна площинність фінішного шару системи;

     легкість монтажу;

     можливість регулювати висоту фінішного шару системи аж до 1 міліметра;

     легкість в обслуговуванні та інспекції без руйнування;

     зниження акустичних шумів;

     поліпшення теплоізоляції;

     можливість монтажу електро- і санітарних систем під фальшпідлогою.

Асортимент продукції ділиться на дві групи: регульовані і нерегульовані по висоті опори. Нерегульовані опори використовуються, коли необхідний мінімальний підйом (наприклад, в разі дуже низького порогу дверей виходу на терасу). Це опори висотою 12, 14, 17, 19 мм, що витримують навантаження в 1000 кг на одну опору.

Регульовані опори MegaMart мають широкий спектр регулювання висоти від 35 мм до 1020 мм і також витримують концентровані навантаження в 1000 кг на опору. Основною складовою частиною опори є основа, на яку вона спирається. Далі в залежності від необхідної висоти фінішного шару системи підбирається кількість подовжувачів Р-04 (кожен висотою в 10 см), на який встановлюється головка опори під конкретне фінішне покриття (терасна дошка або плитка). При необхідності корекції кута нахилу передбачені спеціальні коректори ухилу.

Основою довговічної роботи всієї системи фальшпідлоги є правильний підбір опор, їх кількості і точок монтажу. Для виключення людського фактора помилки і прискорення процесу була розроблена програма MegaPro Project Planner, що дозволяє виконати калькуляцію необхідної кількості опор, коректорів кута нахилу, а також точок їх монтажу.

Ознайомитися з цим програмним забезпеченням можна тут: MegaPro Project Planner

ОБ’ЄКТИ, ДЕ ЗАСТОСОВУВАЛИСЯ ОПОРИ ДЛЯ ФАЛЬШПІДЛОГ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ВІДЕО МОНТАЖУ ОПОР ДЛЯ ФАЛЬШПІДЛОГ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

СКАЧАТИ ТЕХНІЧНІ ЛИСТИ

ЧОМУ ОПОРИ IMPERTEK?

Маючи більш ніж 10-ти річний досвід роботи в сфері фальшпідлог, ми вибрали найсучасніший завод Європи з виробництва регульованих і нерегульованих опор для систем фальшпідлог IMPERTEK.

 • Виключно високоякісна сировина
 • Широкий асортимент продукції
 • Витримують навантаження в 1000 кг
 • Діапазон висот під будь-яке застосування
 • Довгий термін служби

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

 • Я планую виконати монтаж терасної дошки на своєму об'єкті. Як мені зрозуміти які опори мені потрібні і в якій кількості?

  Для того, щоб ми могли допомогти Вам виконати правильний розрахунок за допомогою програмного забезпечення MegaPro Planner, Ви нам скидаєте креслення Вашої підлоги, також необхідне нівелювання висот і дані по фінішному покриттю (терасна дошка, плитка, розміри). З цими даними ми зможемо надати Вам повну інформацію по Вашому об’єкту в розрізі необхідних опор, їх кількості.

 • Навантаження 1000 кг на опору Megamart є граничним?

  Ні. У цю цифру ще закладений запас міцності близько 50%.

 • Яка відстань повинна бути між опорами при монтажу терасної дошки?

  Дану інформацію повинен надати постачальник терасної дошки.

 • Чим можна кріпити опори до основи?

  Є можливість як механічного кріплення в спеціальні отвори в опорах. Або можна застосовувати клей-герметик типу VivalFlex PU40 / VivalFlex PU50.

© Copyright 2007