ОГЛЯД

Силікатне просочення як зміцнювач для бетону широко використовується у будівництві не лише для зміцнення, але і для знепилювання зовнішніх і внутрішніх бетонних поверхонь. Упродовж останніх 50-ти років, будучи стандартом індустрії, ефективно застосовувалися силікати на основі калію і натрію – досить відома Ashford Formula. Проте з розвитком промислових технологій новим якісним проривом стали зміцнюючі склади для бетону на основі літію. Склад хімічно взаємодіє з компонентами бетону, перетворюючи слабкий верхній шар на тверду поверхню з хорошою стійкістю до пилоутворення.

Група компаній “Вівал” представляє силікати-зміцнювачі Ultralit, розроблені на основі літієвої технології з такими основними особливостями:

простота в нанесенні і швидкий якісний ефект;
ефективніше, більш економічно і рівномірно у порівнянні з традиційними натрієвими просоченнями, збільшує міцність і знепилює;
поверхня на бетоні може бути заполірована до дзеркального блиску;
екологічно безпечний продукт.

Серія літієвих зміцнювачів ULTRALIT HARD може використовуватись на підлогах:

різного роду офісів;
торгових центрів, супермаркетів;
паркінгів та ангарів;
складських, виробничих приміщень та логістичних центрів та т.п.

Уся серія літієвих просочень Ultralit Hard має ультрависокий зміст активного сухого залишку, на водній основі. Основний компонент – активний силікат літію, який вступає в хімічну реакцію з компонентами бетону, утворює нерозчинне з’єднання CSH гідросилікату кальцію, що надає бетону додаткову міцність. Наноситься на бетон будь-якого віку. Відсутня лужно-силікатна реакція (ASR). Характеризується досить швидкою реакцією зміцнення і знепилювання. Відрізняються хорошою стійкістю до утворення плям і проникнення вологи.

Самий найвищий показник активного літію в силікатному просоченні Ultralit Hard Extra – до 24 відсотків, з показником проникаючої здатності до 8 мм на бетоні затертому. При цьому абразивна стійкість бетону збільшується на 30-60 відсотків. Не змінює коефіцієнт ковзання підлоги. Це продукт на водній основі, є абсолютно “зеленим” і безпечним.

Бетон, просочений Ultralit Hard Premium, прослужить набагато довше, ніж необроблений. Силікат ніколи не відшарується. Це просочення містить максимальний показник літію – до 18 відсотків, з хорошою проникаючою здатністю до 8 мм на затертому бетоні. Збільшується абразивна стійкість при нанесенні цього просочення на 20-50 відсотків.

Силікат-зміцнювач Ultralit Hard Standard містить літію до 11 відсотків. Показник абразивної стійкості збільшується на 15-40 відсотків. Це найекономічніша система зміцнення бетонної підлоги у світі на 1 квадратний метр.

ОБ’ЄКТИ, ДЕ ЗАСТОСОВУВАЛИСЬ СИЛІКАТИ ULTRALIT

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ВІДЕО УКЛАДАННЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДЛОГ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ ULTRALIT HARD STANDARD

Зовнішній вигляд Прозора рідина
Пакування каністри 20л, діжки 200 л
Сухий залишок 11%
Активний вміст 100% сухого залишку

ХАРАКТЕРИСТИКИ ULTRALIT HARD PREMIUM

Зовнішній вигляд Прозора рідина
Пакування каністри 20л, діжки 200 л
Сухий залишок 18%
Активний вміст 100% сухого залишку

СКАЧАТИ ТЕХНІЧНІ ЛИСТИ

КАЛЬКУЛЯТОР РОЗРАХУНКУ ВАРТОСТІ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ВАШОГО ОБ’ЄКТА

РОЗРАХУВАТИ

ЧОМУ СИЛІКАТИ ULTRALIT?

Маючи більш ніж 10-ти річний досвід роботи з промисловими підлогами, ми уклали партнерську угоду з одним з лідерів світового ринку просочень для бетонних підлог – компанією ULTRALIT WORLDWIDE DISTRIBUTION.

 • Надвисокий вміст активного літію в продуктах по індустрії
 • Чистий літієвий продукт без домішок натрієвого силікату
 • Найпростіше і швидке нанесення
 • Швидка реакція зміцнення бетону
 • Абсолютно екологічно безпечний продукт

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

 • Яка витрата просочення Ultralit Hard по затертому бетону?

  Витрата сильно залежить від якості бетону (його фінальної пористості) і якості затирання поверхні. Середня витрата зміцнюючого силікату Ultralit Hard по затертому бетону становить приблизно 100 мл/м2. Однак якщо поверхня слабка, пориста, витрата може досягати і 200, і 300, і 400 мл на 1 кв.м.

 • Яка витрата просочення Ultralit Hard по топпінгу?

  Середня витрата зміцнюючого силікату Ultralit Hard по топпінгу становить приблизно 50-100 мл/м2 в залежності від якості і щільності затертої поверхні промислової підлоги.

 • Чи надають зміцнюючі просочення Ultralit Hard глянцовий відтінок бетонній підлозі?

  Продукти серії ULTRALIT HARD не надають глянцевого відтінку бетонним підлогам. Для того, щоб мати глянцеву поверхню, необхідна додаткова механічна обробка у вигляді шліфування / полірування поверхні алмазним інструментом.

 • Яке обладнання необхідне для нанесення зміцнюючих просочень Ultralit Hard?

  Стандартний розпилювач і швабра з мікрофібровим мопом.

© Copyright 2007